Srovnání cen elektrické energie - jak tento způsob nejlépe využít

Srovnání cen elektrické energie je důležitým předstupněm, než se rozhodnete pro samotnou změnu. Nabídek je dostatek, ale měli byste si uvědomit, že ne každá změna může vést k lepším platebním podmínkám. Proto výběr konkrétního dodavatele elektřiny nepodceňujte a věnujte čas srovnání cen elektřiny.
Otázkou zůstává, který dodavatel pro vás bude nejvhodnější. Pro každou domácnost může být totiž výhodné něco jiného.

K srovnání cen elektrické energie slouží on-line kalkulačka cen elektrické energie.
Zadejte příslušné údaje a během několika vteřin budete mít jasno. Ušetřete i vy mnoho peněz na elektrické energii. Změna je bezplatná. Využívejte nejlevnějších nabídek a neplaťte více, než je nezbytně nutné. Zjistíte tak, který dodavatel bude pro vás nejlevnější.

Při změně dodavatele trvá tento proces zpravidla 3 měsíce, protože to je obvyklá výpovědní lhůta. Slovo „zpravidla“ má v tomto případě svůj význam. Zatím co běžná výpovědní doba je tříměsíční, najdou se i takoví dodavatelé energií, kteří mají výpovědní dobu delší. Zvláště v situaci, kdy uzavřete dvouletou smlouvu na dobu určitou, můžete se setkat s tím, že vám dodavatel tuto smlouvu prodlouží opět na dva roky jen proto, že jste předem písemně nesdělili, že o prodloužení smlouvy už nemáte zájem.

  • 1Zadejte vstupní údaje
  • 2Zobrazí se Vám úspora
  • 3Budeme Vás kontaktovat
  • 4Zdarma vyřídíme změnu